Inleveren plannen voor aanvraag HOF

inleveren aanvraag hof

Oproep: Deadline inleveren plannen voor aanvraag HOF voor 1 december a.s.

In de laatste Aengwirden Actief hebben wij geschreven over de oprichting van een Stichting om als trekkingsgerechtigde te kunnen optreden vanuit onze dorpen richting het Heerenveen Ondernemers Fonds (HOF). Hier zijn we momenteel mee bezig en binnenkort volgt meer informatie hierover. Gezien de deadline voor het indienen van aanvragen doen wij alvast deze oproep.

Heb je als collectief een plan dat ten goede komt aan de leefbaarheid van ons dorp, voor verbinding zorgt of iets waar ons dorp veel aan zal hebben en ben je op zoek naar een financiële bijdrage? Lever dan je plan in voor 1 december 2019 via het mailadres Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. 

 

Dan beoordelen wij de binnengekomen plannen en leggen dit voor het einde van dit jaar neer bij het bestuur van HOF.

Onze begroting voor 2020 dienen wij voor 1 april 2020 in te dienen bij HOF. Indien er concrete verzoeken en plannen zijn voor 2020 kun je dit uiterlijk voor 1 maart 2020 bij ons indienen. Hiervoor gelden dezelfde criteria als hierboven beschreven. 

Zijn er vragen, stuur een mail of neem met een van de bestuursleden contact op.

 Bestuur Stichting Ondernemers v. Aengwirden
Jorn Tolsma
Erik van Dijk
Peter Jelmer Otter
Christina Draaisma

  • Aangemaakt op .
  • Aantal keren gelezen: 1153

© 2021 Plaatselijk Belang Oud Aengwirden | Sitemap